برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بهبود عملکرد نرخ تشخیص و دقت سیستمهای تشخیص نفوذ با استفاده ازصفات موثر و برخی از الگوریتمهای داده کاوی pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بهبود عملکرد نرخ تشخیص و دقت سیستمهای تشخیص نفوذ با استفاده ازصفات موثر و برخی از الگوریتمهای داده کاوی pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بهبود عملکرد نرخ تشخیص و دقت سیستمهای تشخیص نفوذ با استفاده ازصفات موثر و برخی از الگوریتمهای داده کاوی pdf ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بهبود عملکرد نرخ تشخیص و دقت سیستمهای تشخیص نفوذ با استفاده ازصفات موثر و برخی از الگوریتمهای داده کاوی pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی فناوری های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر
تعداد صفحات: 6
چکیده:
اگر کامپیوتر یا شبکه شما به اینترنت وصل است همواره در معرض انواع تهدیدات هستید. به عنوان رایج ترین مورد می توان به امکان آلودگی دستگاه به انواع ویروسها وکرمهایی که از طریق اینترنتتوزیع می شوند اشاره نمود. نفوذ در سیستمهای کاربران و انجام اعمال مطلوب آنان از جمله موارد دیگری است که کامپیوترهای متصل به اینترنت را تهدید میکند. بدین منظور از چند دهه پیشتمرکز و کار برروی سیستم های تشخیص نفوذ آغاز گردید، بطوریکهامروزه سیستمهای تشخیص نفوذ به عنوان یک بخش استاندارد زیر ساخت امنیت درآمده است. متاسفانه سیستمهای فعلی در مقابلحملات ضعیف عمل می کنند و در بسیاری از موارد هشدارهای بیمورد ارسال می نمایند. سیستمهای فعلی برای جلوگیری از حملاتی که به وسیله انسان شناخته شده است، به کار گرفته می شوند. در حالحاضر دادههای زیادی در مورد رفتارهای سالم و نفوذ وجود دارد و یا به آسانی از طریق مدیران شبکه قابل تهیه است. متاسفانه این دادهها چنان حجیم هستند که بررسی و تحلیل و تفسیر آنها زمان زیادیطلب می کند. با توجه به طبیعت مسئله که دارای دادههای معتبر فراوانی است، راه حل طبیعی آن نیز داده کاوی 1 است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید